ŽODŽIŲ DIZAINAS ATSPINDINTIS REIKŠMĘ

Posted In

Net ir paprasti žodžiai kūrybingų dizainerių rankose gali tapti daugiau nei tik raidžių deriniu. Žodžius paversdamas savotiška infografika, menininkas atveria vizualinę žodžių reikšmės pusę. 

Autorius Ji Lee vaikystėje mėgdavo žaisti su raidėmis, o tiksliau su kubeliais iš kurių jis dėliojo žodžius. Turbūt šių žaidimų ir prisiminimų įkvėptas jis sugalvojo naują žaidimą sau – knygą pavadinimu „Words as image“ (liet. „Žodžiai kaip vaizdas“). „Žaisdamas“  su raidėmis jis paverčia žodžius vaizdais, kurie tiesiogiai atspindi savo reikšmę. Savo knygoje jis vaizduoja daugiau nei 100 žodžių bei patarimų, kaip kiekviename žodyje atrasti vaizdą. Taip pat naujausius jo kurtus žodžius galima sekti jo „facebook“ paskyroje, o mes dalinamės keliais jo darbais.

Šmaikštus, paprastas ir įkvepiantis kūrybingumas tiems, kas galbūt ieško idėjų logotipui.

Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image Words as image

 

2

Parašykite komentarą

GENIALIOS PRODUKTŲ IDĖJOS

„Gerai būtų jeigu būtų…“ – kartais pagalvojame, kai jaučiame kokį...

MAŽOS RAIDĖS – DIDELĖ MINTIS

Kaligrafija yra ypač populiarėjantis senovinis menas. „Žaisti“ su įvairiais raštais...

DAUGIAFUNKCINIAI PRIPUČIAMI BALDAI

Manau visi mes svajojame apie saulėtas dienas, kurių metu galėtume...

btt