STILIUS

KEISTI ŠALIKAI

Artėjant vėsiems orams, kaklą norisi pridengti ir papuošti jaukiu, stilingu šaliku. Bet kaip jau tikriausiai supratote, stilingų šalikų šiame įraše nepamatysite…

STILINGOSIOS KELIONĖS LĖKTUVU

Šiais laikais lėktuvų maršrutai stebina savo plačiu pasirinkimu ir dažnai džiugina pigiais skrydžiais. Taip, keliauti yra saugiau ir paprasčiau, bet jei negalime sau leisti pirmos arba verslo klasės – ilgi skrydžiai gali tapti tikra kančia. Šiandien norime pasinerti į praeitį, kuomet skrydžiai nebuvo tokie modernūs, tačiau juose galima buvo jaustis kaip namie arba restorane.

ĮKVĖPIMUI | RAŠTŲ PASAULIS

Ne paslaptis, kad raštų tendencija stiprėja, todėl nusprendėme nerti į įkvėpimo jūrą ir surinkti įdomiausius „perliukus“. Kam nešioti nuobodžius drabužius, kai galite rinktis tikrus meno kūrinius, arba kurti juos patys.

PINIGAI KAMŠTYJE?

Kuomet „naują dviratį“ gaminių gamyboje sukurti yra sunku, dizaineriai bei gamintojai eksperimentuoja ne tik su daiktų formomis, bet ir su jų medžiagomis, atrasdami naujas galimybes ir pritaikymą skirtingoms, neįprastoms materijoms. Ir kamštinė medžiaga, kuri vis dažniau yra naudojama kuriant stiliaus detales – ne išimtis. 

DŽINSAI ANT VEIDO?

„Mėlyni džinsai, balti marškinėliai…“ – taip dainuoja žymi, dainininkė Lana Del Rey ir taip atrodo derinys, kuris laikomas klasika jau daugelį metų. Nors džinsus pripratome matyti „ant kojų“, nuo šiol juos galėsime matyti ir ant veido.

NESUVOKIAMA VYRŲ MADA IR JOS REKLAMOS

Be galo juokinga ir nesuvokiamai keista vyrų mada, bei jos pateikimas reklamose, kuris gali atrodyti absurdiškas, neskoningas ir toli gražu nemadingas mums, 1970-aisiais buvo kasdienybė. Kas tai: kitokie vyrai ar tik kitokia mada?

TVARKINGOS SPINTOS PASLAPTYS

Atšilus orams, ne tik mes, bet ir mūsų spintos gali atsikvėpti lengviau, nes pagaliau galime atsikratyti sunkių paltų, storų megztinių bei ilgaaulių batų ir be abejo nusipirkti naujų vasarinių drabužių. Bet ką daryti, jei spintoje nebetelpa drabužiai?

IŠSKIRTINIO DIZAINO TAMPRIŲ TENDENCIJA

Nors tamprės yra visiems puikiai žinoma aprangos detalė, kuri visuomet atlikdavo paprastą „patogumo“ funkciją, su laiku ji tapo išties išskirtiniu ir kartais svarbiausiu stiliaus akcentu. Juodos arba pilkos medvilninės tamprės su elastanu jau praeityje, nes jas keičia įvairiausių ir kartais labai keistų dizainų tamprės su spauda.

AVALYNĖ OFISŲ GYVENTOJAMS

Spėjame, kad gyvenime ne kartą yra tekę naudoti žymeklį arba flomasterį, kaip batų „taisymo“ priemonę, tačiau ofiso gyventojai tikrai žino, kad ant baltos lentos pripaišius vienu iš tokių žymeklių – jos paprastai nenusivalysi. Bet kuo šie du nesuderinami dalykai susiję? Įkvėpimu.

btt