PROJEKTAI

SĖKMINGO VERSLO IDĖJŲ MAINAI

Jauku.lt komanda lankėsi jau vienuoliktą kartą vykstančiame Verslo žinių projekte skirtame smulkiam ir vidutiniam verslui. Konferencijos metu individualiai susitikome su Lietuvos atstovais užsienyje net iš 35- ių šalių.

100 DIENŲ. PIRMAS ŽINGSNIS SVAJONĖS LINK

Diena, kai viskas prasidėjo… Tik svajoti neužtenka, o norint jog tai taptų realybe reikia nudirbti daug darbų.

1 DIENA. VISADA TRŪKSTA VIENOS NAKTIES

Planas palikti gimtinę ir pasileisti į gyvenimo kelionę truputuką vėlavo, o didžiausia to priežastimi tapo technikos gedimai paskutinėmis STARTO minutėmis.

2 DIENA. UŽKARIAUTA LENKIJA

Puikios 4 valandos miego siaučiant uraganams ir škvalui. Tik pabudę iškart sulaukėme LRT radijo skambučio. Po debiutinio pokalbio radijo eteryje, sukilo dar didesnis noras „užkariauti“ Varšuvą ir keliauti toliau į Vokietija.

3 DIENA. PALIEKAM VĖLIAVĄ IR KELIAUJAM TOLIAU

Leidome sau ilgiau pamiegoti, kad kūnai atsigautų. Nusprendėme pradėti rytais sportuoti, nes posakis, jog sveikam kūne, sveika siela, man labai patinka.

4 DIENA. AR BERLYNO SIENA GALI SUSTABDYTI?

Rytas po trumpos nakties buvo nelengvas, bet po mankštelės į viską pažiūrėjome daug šviesiau Kad pabustume, išsikėlėme užduotį darbus pradėti su kava kavinėje, kurioje yra internetas. Smagu, kad žmonės nori prisidėti, tad ilgai neieškojome ir štai, mes jau dirbame su nemokama kava.

5 DIENA. BERLYNAS IŠGIRDO!

„Superinis“ rytas:) Visa diena suplanuota, o svarbiausia, jog esame pakviesti į vieną populiariausių jaunimo radijo stočių „FluxFM“ Atsisveikinome su Julija ir Michael ir dar kartą sakome Jums – Ačiū!

6 DIENA. PALIKTI BERLYNĄ, LYG TĖVŲ NAMUS

Ryte aplankytos dar trys parduotuvės, kuriose taip pat puikuosis mūsų papuošalų medis ir intelektualūs ūsai, tad misija „Berlynas“ sėkmingai užbaigta.

8 DIENA. IŠEIGINĖ MIESTUI

Hamburgas sutiko labai santūriai. Aplink tylu, ramu. Nei viena parduotuvė nedirba, o ir dauguma kavinių jau uždarytos. Dienos planas aiškus – susirasti internetą ir pasiruošti rytdienai. Pasaulio pamėgtoje kavinėje susiradome nuošalų kampelį darbui.

btt