JAUKU PULSAS

NAUJŲJŲ METŲ PLANAI

Išaušus ypatingai dienai, kai paskutinį metų skaičiuką pakeičia naujas, susimąstome, ką norėtume turėti, pasiekti ar tiesiog nuveikti praktiškai naujame gyvenimo etape.

WEB DIZAINO TENDENCIJOS 2015

Praėjo laikai, kuomet svetainės buvo reikalingos tik tam, kad žmonės galėtų atrasti jose informaciją apie kompaniją. Atėjo nauja era, kuri reikalauja daugiau dėmesio, inovacijų ir kūrybingumo iš svetainių kūrėjų. Laikas keistis ir būti priekyje.

LOGOTIPŲ EVOLIUCIJA

Verslas prasideda nuo idėjos, bet tam, kad jis išsiskirtų iš daugelio, kompanijos sukuria logotipą. Logotipas yra kuriamas kad kompanija būtų vizualiai lengvai atpažįstama, matoma ir įsiminama vartotojui. Žinome daug prekės ženklų, kurių logotipus galėtume atpažinti akimirksniu, tačiau buvo laikai, kai šie logotipai atrodė visai kitaip.

PRIPAŽINIMO SUSILAUKUSIOS PAKUOTĖS

Pagal ką renkatės produktus? Vieniems rūpi tik sudėtis bei turinys, kitiems rūpi kompanijos vardas, kuris užtikrina gerą kokybę, o tretiems užtenka įdomios pakuotės nes jie nebijo išbandyti naujų dalykų. Be to, gražios ir kokybiškos pakuotės dažnai sukuria prabangos, išskirtinumo ir kokybės pojūtį, kuris įtakoja šio produkto pasirinkimą. Būtent apie tai ir norime „pakalbėti“.

NATŪRALUS POREIKIS TAPĘS VERSLU

Kas galėjo pagalvoti, kad sveikas gyvenimo būdas gali tapti tendencija? Neįtikėtina, kaip sparčiai daugėja sportu bei sveika mityba besidominčių pasaulio gyventojų. Tačiau anksčiau, ypač Lietuvoje, sveika mityba besidomintys žmonės sunkiai galėjo rasti tai, kas yra išties natūralu ir kokybiška, bet kartais trūkumai, gali pavirsti dideliais privalumais.

„DRAKONAI“ UŽKARIAUJA VILNIŲ

Iš pasakų žinome, kad drakonas yra būtybė, kurią turi nugalėti herojus su kardu, bet ar yra herojų ir drakonų istorijų realiame gyvenime? Be abejo yra, nes kiekvienas iš mūsų yra herojus, o drakonais mes galime vadinti viską, ką tik norime. Tačiau yra „drakonas“, kuris sparčiai užkariauja Vilnių ir „herojai“ dėl to tik džiaugiasi.

KAI ENERGIJA IR JAUKUMAS SUSILIEJA

Ką darote kai trūksta energijos? O kai trūksta idėjų? O kas, jei idėjų reikia pačiai energijai? Jei sunku suprasti apie ką mes kalbame, tuomet reikia skaityti iki galo.

JAUKŪS METAI

2014 metai, buvo ypač jaukūs ir ypatingi. Paskutinę metų dieną, pažvelgus į visus metus, sunku patikėti, kiek visko daug buvo ir kaip viskas greitai prabėgo. Norime pasidalinti įspūdžiais ir neįkainojama patirtimi.

UŽKARIAUTI PASAULĮ PER 100 DIENŲ

Užkariauti pasaulį per šimtą dienų, toks buvo mūsų jaunos, dar mažai kam žinomos įmonės užmojis. Pirmuosius žingsnius žengę Kaziuko mugėje, dabar drąsiai galime sakyti, kad žygiuojame per visą pasaulį.

btt