IDĖJOS

GENIALIOS PRODUKTŲ IDĖJOS

„Gerai būtų jeigu būtų…“ – kartais pagalvojame, kai jaučiame kokį nors nepatogumą atlikdami tam tikrus veiksmus. Šis įrašas įrodo, kad žmogus sugalvojo tiek genialių sprendimų, kad gali būti, jog tas „būtų“ jau yra sukurtas.

SKAITYMO KAMPELIŲ JAUKUMAS

Kartais taip norisi įsisprausti į jaukų kampelį su gera knyga ir pasinerti į fantazijos pasaulį…

MINIMALISTIŠKOS VELYKOS

Šiais laikais atrodo, kad neturime net laisvos minutės pagalvoti apie tokius tradicinius dalykus kaip margučių dažymas, todėl vengiame tai daryti iki paskutinės minutės. Būtent todėl paruošėme paprastų idėjų įrašą Velykų šventei.

GĖLIŲ LAUKŲ GROŽIS

Pavasario pradžia žavi bundančia gamta ir šiltomis bei spalvingomis šventėmis, kurių jau spėjame pasiilgti nuo Naujųjų metų. Kovo mėnesį pasitinkame su tulpių ar kitų gėlių puokštėmis, bet galbūt atėjo laikas padovanoti daugiau spalvų ir įspūdžių?

TOP 10 FILMŲ GIMUSIŲ 2015

2015-ieji buvo pakankamai turtingi metai kino prasme. Remiantis internetine filmų duomenų baze „imdb.com“, šiais metais užregistruota apie 10 000 filmų, kuriuos visame pasaulyje parodė arba netrukus parodys didieji ekranai, taip pat registruojami ir labai specifiniai, skirti tik siaurai auditorijai filmai.

IDĖJOS EGLUTĖS ALTERNATYVAI

Artėjant kalėdinių eglučių įžiebimui Lietuvos miestuose bei pasaulyje, mus aplanko mintys, kad tuoj ir mus užklups laikas, kai kiekvienas statysime eglutę savo namuose. Vieni mėgsta tikras, kiti „daugkartines“, treti – renkasi alternatyvas pirmoms dviems.

DURYS – NAMŲ VEIDAS

Visur, kur norime patekti į vidų mus pasitinka durys. Jos yra ne tik apsauga ir privaloma namų dalis, bet ir namų veidas, kurį matote ne tik jūs bet ir jūsų svečiai. Vienas iš dalykų, apie kuriuos retai susimąstome bet kurio spalva daro nepakartojamą įtaką eksterjerui. 

SIAUBINGO SAVAITGALIO FILMAI

Nors siaubingas savaitgalis gali būti ir be Halloween’o, šiandien visiems pakankamai aišku, kad šis įrašas skirtas dienai, o tiksliau visam savaitgaliui, kai baimė paverčiama linksmybėmis.

RESTORANAI, KURIUOSE PAMIRŠITE APIE MAISTĄ

Kartais renkamės restoranus kur yra skanu, pigu ar greitas aptarnavimas, o kartais vien dėl to, kad restoranas yra jaukus, modernus ar tiesiog turi gerą įvaizdį. Tačiau yra dar viena kategorija restoranų, kuri priverčia pamiršti, kad iš tiesų atėjote pavalgyti. 

btt