DETALĖS

SKAITYMO KAMPELIŲ JAUKUMAS

Kartais taip norisi įsisprausti į jaukų kampelį su gera knyga ir pasinerti į fantazijos pasaulį…

KAIP NUOTRAUKOS VIRSTA KŪRINIU

Pagauti tobulą kadrą nelengva. Tinkama šviesa, orų sąlygos, kompozicija, kampas ir daugelis kitų faktorių, kurie sudaro tobulą nuotrauką ne visada tokie tobuli kaip norėtųsi. Žinomas fotografas, kurio nuotraukas tikriausiai matėte interneto platybėse atskleidžia, kaip jis pasiekia tobulų nuotraukų rezultato.

ŠVIESA SUKURTA BŪTI KARTU

Šviesoje mes jaučiamės drąsiau nei tamsoje ir tik nedaugelis į tai žiūri kaip į įkvepiantį gyvenimo faktą. Eilinį kartą dizaineriai nustebino savo subtiliu išradingumu, sukurdami funkcionalų bei jaukų daiktą, patogiam naudojimui.

KAI DU YRA KAIP VIENAS

Žmonės natūraliai nori pritapti prie kitų visuose gyvenimo etapuose. Ypač meilėje, kur du žmonės tampa tokie artimi, kad viską daro kartu ir dėl to, atrodo kaip vienas. Tiems, kas turi savo antrąją pusę ir negali įsivaizduoti nei akimirkos be jos, reikėtų nepamiršti šių dalykų…

PASAULIO TILTAI

Nauji metai, nauji keliai ir nauji tiltai į galimybes, nuotykius, patirtis bei ateitį. Nors tiltas buvo sukurtas tam, kad sujungtų tiesiog du krantus, laikui bėgant jis tapo simboliu įvairioms progoms ir įgavo visiškai naują prasmę.

METŲ NEPLANUOTOS „FOTOSESIJOS“

Dažniausiai prieš fotosesiją vyksta ilga pasiruošimo procedūra ieškant tobulo kampo arba kompozicijos, po kurios išgaunamas reikiamas rezultatas. Bet atrodo, kad geriausi kadrai būna tuomet, kai po ranka neturite savo fotoaparato, tiesa?

SKĖČIAI REIŠKIA NE TIK LIETŲ

Ruduo asocijuojasi su lietingais orais, lietingi orai asocijuojasi su skėčiu, o skėtis asocijuojasi su neigiamomis emocijomis, nes dažniausiai sukelia nepatogumus. Na ir iš esmės, koks čia malonumas kai lyja. Todėl šis asociacijų uždaras ratas sukuria įspūdį, kad skėtis yra reikalingas tik per lietų, nors iš tiesų taip nėra. 

JAUKIAUSIOS DARBO VIETOS

Darbe praleidžiame 8 ir daugiau valandų, todėl ne veltui vadiname darbą antrais namais. Tai kodėl gi nepasistengus dėl savo namų ir nesusikūrus tokios darbo vietos, kurioje ne tik malonu, bet ir norisi būti.

GAMTOS SPALVŲ ĮKVĖPТОS PUOKŠTĖS

Ruduo yra spalvingiausias ir romantiškiausias metų laikas. Jo dovanojama spalvų lavina yra tikras įkvėpimas ir terapija mėgstantiems ką nors išskirtinio ir natūraliai nepakartojamo. Šiandien norime įkvėpti tas, kurioms šis ruduo nušvis ir balta spalva.

btt