DIZAINAS

GENIALIOS PRODUKTŲ IDĖJOS

„Gerai būtų jeigu būtų…“ – kartais pagalvojame, kai jaučiame kokį nors nepatogumą atlikdami tam tikrus veiksmus. Šis įrašas įrodo, kad žmogus sugalvojo tiek genialių sprendimų, kad gali būti, jog tas „būtų“ jau yra sukurtas.

MAŽOS RAIDĖS – DIDELĖ MINTIS

Kaligrafija yra ypač populiarėjantis senovinis menas. „Žaisti“ su įvairiais raštais nėra lengva, nes jie reikalauja daug kūrybiško mąstymo ir logikos, ką jau kalbėti apie rankų vikrumą. Šie darbai ne tik dailūs raštai, bet ir tiesą bei motyvaciją slypintys pasakymai.

DAUGIAFUNKCINIAI PRIPUČIAMI BALDAI

Manau visi mes svajojame apie saulėtas dienas, kurių metu galėtume gulinėti prie baseino arba jame plūduriuoti. Nerūpestingumo jausmas yra būtent tai, ką gali padovanoti šie baldai, leidžiantys savarankiškai dėlioti ir rinktis patogiausią komplektaciją poilsiui.

TRADICINIS SIUVINĖJIMAS NETRADICIŠKAI

Siuvinėjimas yra vienas iš hobių, kurį išbandė bene kiekviena mergina. Šiais laikais siuvinėjimas tapo dar viena saviraiškos vieta ir kūrėjai tiesiogine prasme paverčia jį menu, perkeldami į naują ir dar nematytą lygį.

ŠVIESA SUKURTA BŪTI KARTU

Šviesoje mes jaučiamės drąsiau nei tamsoje ir tik nedaugelis į tai žiūri kaip į įkvepiantį gyvenimo faktą. Eilinį kartą dizaineriai nustebino savo subtiliu išradingumu, sukurdami funkcionalų bei jaukų daiktą, patogiam naudojimui.

ŽODŽIŲ DIZAINAS ATSPINDINTIS REIKŠMĘ

Net ir paprasti žodžiai kūrybingų dizainerių rankose gali tapti daugiau nei tik raidžių deriniu. Žodžius paversdamas savotiška infografika, menininkas atveria vizualinę žodžių reikšmės pusę. 

NAGŲ DIZAINŲ TENDENCIJOS

Nors su nagais neturime nieko bendro, pastebime, kad nagų lakavimas tapo ne tik prisižiūrėjimo simboliu, bet ir interneto tendencija, kuri prasideda nuo nuotraukų su populiariomis spalvomis nulakuotais nagais iki neeilinių dizainų, turinčių net gi savo naujus pavadinimus.

2016 METŲ SPALVA

Kiekvieni metai turi savo ženklą, savo prognozes, savo madą bei tendencijas ir be abejo – savo spalvą. Šie metai kaip niekada ypatingi, nes „Pantone“ spalvos paskelbimas buvo tai, ko nesitikėjo turbūt niekas.

SVARBIAUSIOS ŠIŲ METŲ SMULKMENOS

Ožkos metai baisiai nesispyriojo ir buvo produktyvūs ne tik mums asmeniškai, bet ir kūrėjams. Pristatome 10 išradimų, kuriuos mums pasiūlė 2015-ieji. Be to, pats laikas ir laišką į Laplandiją išsiųsti, kad Kalėdų seneliui galva mažiau skaudėtų ir tavo norai greičiau išsipildytų.

btt